Dejte nám nezávazně vědět, že Vás tento produkt zaujal a vyčkejte kontaktu z naší strany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
×

Moll - MAXIMO – osvědčená a jedinečná židle

Ergonomicky nastavitelná

Individuálně nastavitelná hloubka sedáku, výška sedáku a opěradla. Všechny tyto funkce hravě nastavíte během okamžiku. (dodávané s měřítkem pro správné nastavení)

Sedák i opěrák je pohyblivý na měkké gumě, tak, aby dítě sedělo aktivně a nebylo ztuhlé v jedné pozici.

Za ergonomické vlastnosti a praktičnost získala židle Maximo uznávané ocenění Öko-Test, kde vyšla jako nejlepší ze všech testovaných. Článek zde.

Manipulace

Rám židle je zakončen praktickou úchytkou pro snadnou manipulaci

Židle je stabilní a robustní, takže na ní mohou sedět i ty nejmenší. Kříž je tvořen pěti nohami s nízkým těžištěm, čímž dává židli velikou stabilitu a bezpečnost. Kolečka jsou brzděná a pogumovaná – vhodné jak pro tvrdé tak i měkké podlahy.

Pratelný potah

Děti jsou děti a tak se počítá s tím, že se židle občas umaže. Židle od firmy Moll mají velikou výhodu díky pratelným potahům a tak vše vydrží stále svěží a čisté i po několikaletém používání.

Jedinečná funkce TurnStop

V případě aktivování TurnStop můžete zaaretovat otočnou funkci židle. Kolečka lze také vyměnit za kluzáky, které jsou dispozici jako příslušenství.

Dvě barevné variace:

Šedý rám – 10 barevných variant potahů
Bílý rám – 10 barevných variant potahů

Rozměry: 68 × 68 cm
Výška sedáku: 28 až 54 cm
Tělesná výška: 110-200 cm
Nosnost: 80 kg

Vyberte si potah pro Vaši otočnou židli

Ke každé židli máte právo výběru libovolného dekoru potahu. Občas se ale stane, že se potah časem okouká a tak se jednoduše dá dokoupit jiný. Potahy jsou snadno pratelné při 40° C a byly vyrobeny z odolné certifikované látky testované asociací Öko-Tex Standard 100.

 

Obrázek odebrán.

 Kluzáky

 Kolečka lze nahradit pěti kluzáky. Vyrobeno z černého plastu s robustním ocelovým čepem.  Tímto způsobem tak lze redukovat nadměrný pohyb dítěte na židli.

moll – kvalita made in Germany!

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu.