Dejte nám nezávazně vědět, že Vás tento produkt zaujal a vyčkejte kontaktu z naší strany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
×

Rim "Tania"

 

TA 860.01

Celočalouněné otočné křeslo oblého tvaru s područkami na čtyřramenné podnoži. Křeslo je vhodné do odpočinkových zón, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí, ale i jako jednací sezení do kancelářských prostor a domácích pracoven. Konstrukce odděleného sedáku a korpusu umožňuje kombinaci dvou barev čalounění.

Základní provedení:
Celočalouněné otočné křeslo, podnož – čtyřramenný kříž, provedení černý RAL.
Prodloužená dodací lhůta 4 – 6 týdnů.

TA 860.02

Celočalouněné otočné křeslo oblého tvaru s područkami na kulaté podnoži. Křeslo je vhodné do odpočinkových zón, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí, ale i jako jednací sezení do kancelářských prostor a domácích pracoven. Konstrukce odděleného sedáku a korpusu umožňuje kombinaci dvou barev čalounění.

Základní provedení:
Celočalouněné otočné křeslo, podnož – kulatá, provedení chrom / nerez.
Prodloužená dodací lhůta 4 – 6 týdnů.

TA 860.05

Celočalouněné výškově stavitelné otočné křeslo oblého tvaru s područkami na pětiramenné podnoži s kolečky. Křeslo je vhodné do odpočinkových zón, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí, ale i jako jednací sezení do kancelářských prostor a domácích pracoven. Konstrukce odděleného sedáku a korpusu umožňuje kombinaci dvou barev čalounění.

Základní provedení:
Celočalouněné výškově stavitelné otočné křeslo. Černý pětiramenný plastový kříž ∅ 68 cm, kolečka tvrdá černá, brzděná ∅ 60 mm.
Prodloužená dodací lhůta 4 – 6 týdnů.

TA 860.06

Celočalouněné křeslo oblého tvaru s područkami na dřevěné podnoži z dubového/bukového masivu. Křeslo je vhodné do odpočinkových zón, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí, ale i jako jednací sezení do kancelářských prostor a domácích pracoven. Konstrukce odděleného sedáku a korpusu umožňuje kombinaci dvou barev čalounění.

Základní provedení:
Celočalouněné křeslo. Podnož – dub / buk masiv, plastový kluzák.
Moření, polyuretanový lak – dub/buk světlý 211,
dub/buk cognac 183,
dub/buk nugát 3,
dub/buk Wenge
Prodloužená dodací lhůta 4 – 6 týdnů.

 

Pro více informací kontaktujte nebo navštivte naši prodejnu.